ارزيابی

۱- خبر بسيار مسرت بخشی شنيدم .... يکی از دوستان که در بانک جهانی کار می‌کرد عنقريب بی‌کار خواهد شد! دقيقاْ‌ از تاريخ يک فروردين ۸۵. علتش هم رای مردم است در سوم تير ۸۴. بانک جهانی به بهانه اجرای برخی پروژه‌های عام‌المنفعه مثل فاضلاب تهران در برخی مراکز حساس استانی دفتر تاسيس کرده بود و سرمايه‌گذاری و ارتباطاتی ايجاد کرده بود (مثلا اين دوست ما در شهر مرزی بيرجند و مورد مشهورترش محله شيلنگ آباد اهواز که بلافاصله به کانون ناآرامی‌ها بر ضد حکومت مرکزی تبديل شد). اما از زمان روی کار آمدن دولت جديد به دفاتر استانی گفته شده که از ابتدای ۸۵ بساطشان را جمع کنند. مهمترين مساله اين است که ديگر ايران بيش ازين زير بار ربا از کفار حربی آنهم از موسسه‌ای با رياست پل ولفوويتز نخواهد رفت. الحمدلله. بقول معروف احمدی نژاد دارد به وعده‌هايش عمل می‌کند.

۲- طی يکی دو روز گذشته همانطور که وبگاه عدالتخانه اعلام کرد رسماْ جنگ به اصطلاح الکترونيک بين حزب‌الله و حزب شيطان بزرگ آمريکا آغاز شد. همزمان با آغاز عمليات غنی‌سازی اورانيوم در مقر اتمی نطنز آمريکا بتندی واکنش نشان داد. در کمتر از چند ساعت گذشته فهرست حملات اينهاست: هک شدن دامنه اينترنتی آرآی ويگاه ايران تونز مجری مسابقه کاريکاتور هولوکاست .. شدت يافتن احتمال مسدود شدن دامنه اصلی ايران تونز .. مسدود شدن خبرگزاری فارس و وبگاه خدمت .. تهاجم همه‌جانبه عوامل سپاه رسانه‌ای آمريکا به وبنوشت پاسخگويی بدليل انتشار گزارشی درباره تسخير سفارت منحله دانمارک .. البته بنده هم با اينکه حزب‌اللهی نيستم اما چون حزب اللهی‌ها را دوست دارم بی‌نصيب نمانده‌ام .. اين بنده خدايی که اخيرا مامور به اينجا شده است و بخاطر يک لقمه نون حروم دهانش را به هر آشغالی می‌آرايد متاسفانه تازه‌کار است و از ماجرای فتوايی که بنده برای خودم صادر کردم و طی آن به خودم جواز دادم که بی‌خيال انواع حملات غيراخلاقی بشوم خبر ندارد وگرنه خودش را خسته نمی‌کرد.

۳- سياست خارجی احمدی‌نژاد بمفهوم واقعی کلمه غرب را بزانو درآورده است. در خاورميانه کشورها خيلی برادرانه با هم رفتار می‌کنند. زمانی که پاکستان سلاح اتمی خود را در نزديکی مرزهای ايران آزمايش کرد کلی عصبانی شدم که چرا اخباری ‌ها با لبخند می‌گويند که اولين بمب اتمی اسلامی (اگر اشتباه نکرده باشم) .... حالا هم که اعراب دشمنان خونی ديروز ما شده‌اند وکيل مدافع برنامه اتمی ايران. در واقع احمدی‌نژاد با حملات سنگين خود به اسراييل وضعيت منطقه‌ای را تغيير داد و خاورميانه اسلامی را بر ضد اسراييل متحد کرد. اشتباهات پياپی غرب در بحث اهانتها به پيامبر اکرم (ص) و پرونده هسته‌ای هم اين اتحاد را منسجم‌تر کرده است. و بقول عبدالله شهبازی هيچ‌گاه در طول تاريخ معاصر ايران در چنين پايه‌ای از قدرت منطقه‌ای قرار نداشته است.

بعدالتحرير:‌ وبگاه عدالتخانه نيز مسدود شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید