آمريکای خاک بر سر

يکم. امروز که برای کاری به دفتر وجوهات رهبری رفته بودم فرصت را غنيمت شمردم و به بخش استفتائات هم مراجعه کردم. روحانی جوانی نشسته بود: حاج آقا بنده ازين طرف و آنطرف می‌شنوم که قراردادهای رهن خانه اشکال دارد حتی اينکه بعضی‌ها قرارداد را برعکس می‌نويسند ...... عرض کنم که قراردادهايی که محضرها می‌نويسند که اشکالی ندارد ... مثلا ۵ ميليون قرض‌الحسنه و ۵۰ هزار تومان اجاره .... اما دقت کنيد ... اگر در قرارداد گفته شود بنده خانه‌ام را به شما اجاره می‌دهم بشرط اينکه ۱۰ ميليون به من قرض بدهيد .... اين خالی از اشکال نيست .... (وقت خروج در دل اين روحانی جوان با محاسن انبوه سياه را ستايش کردم نه تنها بدليل حسن برخوردش بلکه چون اينقدر شجاعت داشت که در جايگاه دفتر رهبری يکی از معاملات شايع ربوی را بصراحت رد کند واضح است معامله نيم رهن نيم اجاره هم مشمول همين حرمت خواهد شد چراکه اگر اينطور نبود کافی بود شما مثلا ماهی ۱ تومان اجاره هم بدهيد تا رهن‌تان شرعی شود! اين خود پيروزی بزرگی است اگر اين حکم بصورت رسمی اعلام شود).

دوم. آمريکا واقعا اين روزها شاهکار می‌کند. توی هر شهر و کشوری که انتخابات برگزار می‌شود مخالفين آمريکا بقدرت می‌رسند. پيروزی غرورآفرين حماس را در فلسطين اشغالی تبريک عرض می‌کنيم. اين پيروزی حقيقتا يک زلزله بزرگ سياسی است که برای هميشه معادلات سياسی منطقه را دگرگون خواهد کرد و اهميتش به هيچ وجه از پيروزی اصولگرايان در ايران و مصر و عراق کمتر نيست. چرا که فلسطين بدليل تحت اشغال بودنش توسط غربی‌ها جبهه اصلی مبارزه با کفر است. از همين حالا زمزمه‌های خروج تشکيلات اسراييل از کرانه باختری رود اردن هم در پوشش نظرسنجی بگوش می‌رسد.

سوم. در هفته گذشته شاهد لغو سفر رييس جمهور به خوزستان بدلايل امنيتی و بدنبال آن وقوع چند انفجار ميان مردم عادی بوديم. فقط يک کلمه حرف با تونی بلر داريم که در خانه اگر کس است يک حرف بس است .... اگر چنانچه احمدی‌نژاد تصادفاْ در يکی ازين انفجارها به مقام رفيع شهادت برسد ... امت اسلامی هر يک لشکری استشهادی خواهد شد که تنها هدفش به خاک انداختن يکی از نخست وزيران انگليس (ترجيحا خود بلر) خواهد بود .... حتی اگر اين کار يک قرن طول بکشد ... ياسر عرفات را به شهادت رسانديد هيچ نگفتيم شيخ احمد ياسين را با آن فضاحت بالاخره شهيد کرديد هيچ نگفتيم اما اين بار مانند قضيه سلمان رشدی کل عالم اسلام حرکت خواهد کرد ... فاعتبروا ... پس از سقوط هواپيمای سی ۱۳۰ و فالکون اوضاع کشور يک جوری است که مردم گويی با شهادت خو گرفته‌اند و دور نيست اگر هواپيمای خرابی باشد که رهسپار خدمت به اسلام باشد مردم برای گرفتن بليط شهادت صف بکشند يا همراه رييس جمهور اينطرف و آنطرف بروند بلکه بمبی هم نصيب آنها شود ..... بنابراين خودتان را بيخود با اين بازی‌ها خسته نکنيد.

/ 0 نظر / 12 بازدید